Najlepsze nosidełko dla twojego maluszka

Dziecko

Wielozadaniowość to termin, który nie jest obcy kobietom w dzisiejszym świecie, zwłaszcza jeśli mają pod opieką więcej dzieci niż jednego maluszka. Poświęcanie uwagi najmłodszemu dziecku, oraz opieka nad jego starszym rodzeństwem możliwa jest dzięki pomocy jaką zapewnia nosidełko Tula. Mając dziecko umieszczone w nosidełku nie tylko podróżowanie jest o wiele łatwiejsze, ale również wykonywanie innych obowiązków, mając przy tym cały czas pod opieką maluszka.

Nosidełko Tula idealne dla twojego dziecka

Dlaczego mówi się, że akurat te nosidełka są najlepsze dla dzieci? Ponieważ pod względem konstrukcji zaprojektowane są w taki sposób, by zapewnić prawidłowy rozwój dziecka. Siedzisko jest szerokie i wyprofilowane w taki sposób by zapewnić dziecku wygodę oraz właściwą postawę. Właściwe dopasowanie nosidełka do naturalnego kształtu ciała jest niezwykle ważne, zwłaszcza w tak młodym wieku. Jako rodzice, nie chcielibyśmy wpłynąć na powstanie wad kręgosłupa malucha. Postawa dziecka w nosidełku jest naturalna i nieusztywniona.

Nosidełko Tula z korzyścią dla rodziców

Nosidełka te charakteryzuje pewna unikalna cecha. Są wykonane w ergonomiczny sposób, dzięki czemu cieszą się taką popularnością. Znaczenie ergonomiczności wykonania odkrywamy w momencie, gdy przychodzi nam wyjechać w długą podróż. Nosidełko Tula dba wówczas o nasz komfort i wygodę. Ale to nie wszystko. Nosidełko wyposażone jest w specjalne pasy, które mają podwójne zadanie. Przede wszystkim mają zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Pasy są regulowane, dzięki czemu można dopasować je indywidualnie. Kolejną funkcję jaką pełnią, to odciążenie kręgosłupa. Pasy te zakładane są na ramiona oraz na biodra. Cała konstrukcja sprawia, że możemy przez długi czas nosić dziecko w nosidełku, bez uczucia zmęczenia, dyskomfortu oraz bólu pleców.

Nosidełko czy wózek?

Nosidełko Tula ma naprawdę wiele zalet. Niektórzy rodzice zdecydowanie częściej wychodzą z domu z nosidełkiem niż z tradycyjnym wózkiem. Stało się to w momencie, gdy o zaletach tych nosidełek przekonali się na własnej skórze. Komfort użytkowania, oraz bezpieczeństwo dziecka sprawiło, że na co dzień rodzice częściej korzystają z nosidełka. Podróżowanie z wózkiem uciążliwe jest zwłaszcza, gdy musimy jechać gdzieś autobusem czy tramwajem. Problemy zaczynają się również z wejściem do niektórych sklepów. Ciasne pomieszczenia, zlokalizowane na piętrze i bez windy to dla matki z dzieckiem prawdziwy koszmar. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdy dziecko znajduje się bezpiecznie w nosidełku na piersi mamy.

Lost Password