Jakie prezenty świąteczne podarować rodzicom?

Rodzina

Prezenty-przeżycia są coraz popularniejszą formą obdarowywania bliskich. Świąteczne niespodzianki, takie jak: masaż dla dwojga, weekend w górach, lot balonem czy voucher do teatru, to oryginalne pomysły na prezent dla rodziców z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Weekend w górach dla dwojga

Najlepsze prezenty pod choinkę to takie, które na długo pozostaną w pamięci. Takim upominkiem będzie wyjazd we dwoje w góry. Voucher obejmuje zakwaterowanie oraz posiłki. To rewelacyjny pomysł na prezent dla rodziców  z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wspólny weekend spędzony w malowniczych górskich krajobrazach z pewnością poprawi samopoczucie i pozwoli odpocząć od codziennych obowiązków. Pary lubiące aktywnie spędzać czas mogą wybrać się na zimowy trekking lub pojeździć na nartach.

Voucher do Spa

W prezencie bożonarodzeniowym można podarować bliskim voucher do ośrodka Spa&Wellness.  Pływanie w basenie ma dobroczynny wpływ na cały organizm człowieka. W czasie pływania dotlenia się organizm, wzmacnia mięśnie i odciąża kręgosłup. Goście Spa mogą także korzystać z łaźni parowych i saun a także jacuzzi i hydromasaży. Ośrodki odnowy biologicznej oferują również ciekawe pakiety dla par, w których znajdują się różnego rodzaju zabiegi na ciało, twarz, a także masaże i kuracje relaksacyjne.

Masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga to pomysł na prezent dla rodziców, zwłaszcza jeśli dużo pracują i brakuje im czasu na odpoczynek. Wspólny relaks w kameralnej atmosferze pozwoli głęboko się odprężyć i na chwile zapomnieć o codziennych obowiązkach. Zabieg wykonywany jest przez profesjonalnych masażystów. Kuracja łagodzi bóle mięśni i pleców, odpręża i rozluźnia ciało.

Lot balonem

Wyjątkowym prezentem świątecznym jest lot balonem, czyli najstarszym na świecie statkiem powietrznym bez napędu silnikowego. Przeloty widokowe organizowane są o zachodzie słońca lub o brzasku i są niezapomnianym przeżyciem. Po wylądowaniu para otrzymuje pamiątkowy certyfikat oraz zostaje poczęstowana lampką szampana.

Spektakl teatralny z kolacją

Voucher do teatru to pomysł na prezent pod choinkę dla rodziców. Wspólne wyjście na spektakl to miłe urozmaicenie wieczoru. Ciekawym rozwiązaniem jest sztuka teatralna, w trakcie której podawana jest kolacja w formie szwedzkiego bufetu. W przerwie między aktami zostaje podany deser, a po zakończeniu występów rozpoczyna się  dancing.

Lost Password