Prezent dla taty na 50 urodziny

Rodzina

50 urodziny taty to wyjątkowe święto, które można uczcić w oryginalny sposób. Pomysłem na prezent jest zapewnienie bliskiej osobie niezapomnianego przeżycia. Wśród upominków znajdzie się coś dla miłośników sportów ekstremalnych, a także zwolenników spokojniejszego spędzania wolnego czasu.

Ekstremalne prezenty dla taty

Prezent dla faceta w postaci szalonej przygody off road terenowym autem to gwarancja niezapomnianych przeżyć i wspaniałych wspomnień. Niespodzianka spodoba się każdemu mężczyźnie, niezależnie od wieku, który interesuje się motoryzacją bądź lubi plenerowe przygody. Voucher na przejażdżkę off road upoważnia do kierowania samochodem terenowym po specjalnie przygotowanej trasie, pełnej przeszkód, wzniesień i piaszczystych fragmentów. Wszystko po to, aby dobrze się bawić i spędzić czas w niebanalny sposób. Nad bezpieczeństwem kierowcy czuwa wykwalifikowany instruktor, który na czas przejażdżki zajmuje fotel pasażera.

Miłośnikowi nieco bardziej sportowych modeli aut można w prezencie urodzinowym ofiarować jazdę po profesjonalnym torze wyścigowym. Istnieje możliwość wsiąść za kółko kierownicy takich samochodów, jak: Lamborghini, Ferrari, BMW, Porsche, Chevroleta, Mercedesa czy Audi. Czas trwania zabawy uzależniony jest od ilości wcześniej zamówionych okrążeń do wykonania. Podobnie jak w przypadku jazdy terenówką, właścicielowi vouchera towarzyszyć będzie doświadczony instruktor.

Pomysł na prezent dla niego – masaż relaksacyjny, grota solna

Z okazji urodzin taty można ofiarować mu chwilę relaksu i odpoczynku. Klasyczny masaż kręgosłupa złagodzi bóle pleców, rozluźni mięśnie, odpręży i uspokoi. Odbywa się różnymi technikami, np.: głaskania, ugniatania, rozcierania czy oklepywania. Na 50 urodziny w prezencie urodzinowym można ofiarować tacie voucher na seanse w grocie solnej. Pomieszczenie w całości wypełnione blokami soli, tworzy leczniczy mikroklimat, który odpowiada nadmorskiemu. Seanse w grocie solnej, nie tylko relaksują, ale też łagodzą takie dolegliwości, jak: nieżyt górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, niedoczynność tarczycy, astma, a nawet choroby skóry, np. łuszczycę.

Pomysł na nowe hobby

Na 50 urodziny można podarować tacie szansę na spróbowanie czegoś nowego. Indywidualna lekcja golfa to pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Golf uważany jest za dyscyplinę sportową, a jednocześnie stanowi bardzo przyjemną i spokojną formę rekreacji. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora uczy się zasad gry i sposobu posługiwania się sprzętem

Lost Password