Wielofunkcyjne urządzenie Babycook marki Beaba

Dziecko

Gotowanie na parze to najzdrowsza forma przyrządzania posiłków, pozwalająca zachować najwięcej cennych składników i minerałów zawartych w produktach. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego smażenia. Co więcej, taki proces obróbki nie wymaga dosalania, co jest szczególnie niebezpieczne w przypadku małych dzieci. Przygotowanie takiego posiłku jest wbrew pozorom bardzo proste i szybkie. Oczywiście, jeśli będziemy mieć pod ręką Babycook, francuskiej firmy Beaba. To niezbędnik w kuchni każdej mamy, dla której nie bez znaczenia pozostaje fakt, aby jej dziecko spożywało posiłki obfitujące w witaminy i składniki odżywcze. Nie tylko posiada funkcję gotowania na parze, ale również miksowania, rozmrażania i podgrzewania. Z uwagi na swoją niekwestionowaną wielofunkcyjność, pozwala przygotować pełnowartościowy posiłek w nie więcej niż kwadrans.

Babycook marki Beaba – urządzenie o wielu twarzach

Potrawy przyrządzane na parze są nie tylko smaczne i zdrowe, ale również pozwalają zachować naturalny smak warzyw i mięsa – bez konieczności dosalania! Umożliwiają również zachować cenne witaminy i minerały, co jest szczególnie ważne w przypadku niemowląt, w okresie przechodzenia z mleka na posiłki stałe. Babycook firmy Beaba stanowi zatem nie lada ułatwienie w codziennym życiu młodych matek. Nie tylko bowiem ugotuje, ale również zmiksuje posiłek, dostosowując jego konsystencję do wieku i umiejętności malucha. W zależności od możliwości smyka, może przyjmować postać zmielonej zupki, puree czy delikatnie rozdrobnionych składników. Ta z pozoru błaha funkcja, wywiera jednak mnóstwo korzyści dla prawidłowego rozwoju maluszka. Pozwala bowiem swobodne dopasowanego gęstości pokarmu do jego aktualnego etapu wzrastania.

Babycook marki Beaba i jego zalety

Urządzenie charakteryzuje się szeregiem nieocenionych atutów, które doceni każda mama – już przy pierwszym użyciu. Do najważniejszych z nich z pewnością można zaliczyć fakt, iż posiłek przygotowuje się w jednym naczyniu, co oczywiście wiąże się z oszczędnością pracy i sprzątania. Gotuje na parze, miksuje, podgrzewa i rozmraża. Co więcej, jego użytkowanie daje nam absolutną pewność, że ugotowane produkty będą zawsze idealnie miękkie. Bez obaw o ich ewentualne rozgotowanie czy przypalenie. Duży udział w tym zakresie odgrywa system dźwiękowy, informujący nas o zakończonym etapie gotowania. Z uwagi na swój ergonomiczny kształt, nie zajmuje dużo miejsca, więc z powodzeniem może zmieścić się zarówno do wakacyjnej walizki, jak i w małej kuchni. Babycook firmy Beaba jest niesamowicie prosty w obsłudze. Wystarczy naciśnięcie jednego guzika i gotowe! I to nawet jedną ręką, co w przypadku posiadania dzieci nie pozostaje bez znaczenia. Do kolejnych atutów można zaliczyć wysoką jakość wykonania, nienagrzewającą się obudowę oraz odkręcany nóż dla łatwiejszego utrzymania w czystości.

Babycook Beaba stanowi ukoronowanie potrzeb współczesnej matki i innowacyjnych rozwiązań. Liczne nagrody na międzynarodowych plebiscytach jedynie potwierdzają jego wysoką jakość oraz bezpretensjonalne walory użytkowe.

Artykuł zainspirowany został urządzeniami marki Beaba dostępnym na stronie https://www.mamaandco.pl/beaba-prod-2

Lost Password