Sukienki jako wygodna odzież do karmienia piersią

Mama

Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. I to pod każdym względem. Nie tylko bowiem nosi pod sercem rozwijające się życie, które niebawem zagości na tym świecie, ale również diametralnej zmianie ulegnie posiadana sylwetka. W rezultacie, konieczna okaże się wymiana garderoby, zarówno na czas ciąży, jak i późniejszej laktacji. Pomocna w tym zakresie będzie specjalna odzież do karmienia piersią, która idealnie sprawdzi się w tych okresach. Jej unikalny projekt został tak skomponowany, aby zapewnić maksymalny poziom wygody każdej kobiecie. Oczywiście, bez uszczerbku dla modnego wyglądu, albowiem współczesne ubrania dla pań są produkowane w zgodzie z najnowszymi trendami modowymi. Jednak to komfort jest kwestią najważniejszą. Zwłaszcza w pierwszych tygodniach po porodzie, kiedy przystawianie maluszka do piersi odbywa się nawet kilkanaście razy na dobę.

Odzież do karmienia piersią

Na pierwszy rzut oka, tego typu ubrania niczym szczególnym nie wyróżniają się na tle innych. Jednak ci, którzy mają nieco rozeznania w tym temacie, doskonale wiedzą, że zostały w nich poukrywane specjalne systemy, ułatwiające przystawienie maluszka. O czym mowa? Spośród bogatego asortymentu kolekcji, mamy do wyboru fasony kopertowe, dwuwarstwowe koszulki, modele rozchylane czy bluzy z systemem podwójnych zamków. Dzięki ich unikatowej konstrukcji, odzież do karmienia piersią pozwala zachować wygodę i dyskrecję. Jedyne, co należy zrobić, to uchylić lub podciągnąć ubranie, zapewniając swobodny dostęp do piersi – bez ukazywania ich całemu światu. Oprócz bluz i bluzek, nie brakuje również stylowych sukienek, które zarówno świetnie zaprezentują się w roli kreacji codziennej, jak i wieczorowej.

Przede wszystkim wygodnie

Współcześnie produkowana odzież do karmienia piersią pozwala młodej mamie poczuć się kobieco i atrakcyjnie. Duży udział w tym zakresie odgrywa kolekcja sukienek. Nie ma znaczenia, czy udajemy się na wesele, komunię, chrzest, urodziny, czy może kameralne przyjęcie w gronie przyjaciół. W każdym przypadku bez trudu odnajdziemy model, który idealnie sprawdzi się podczas danej uroczystości. Oprócz stylowego wyglądu, gwarantują kobiecie poczucie świadomości, że w dowolnej chwili może przystawić malucha do piersi, bez wścibskich spojrzeń innych osób.

Nie tylko na co dzień

Stereotyp świeżo upieczonej mamy jest taki, że każdą chwilę w ciągu dnia przeznacza na opiekę nad nowo narodzonym maluszkiem. Nie w głowie jej zatem wieczorne wyjścia. Rzeczywistość pokazuje zgoła odmienną prawdę. Współczesne kobiety chętnie wychodzą z domu, pragnąc udowodnić wszystkim, że macierzyństwo to nie więzienie i prowadzenie aktywnego trybu życia jest możliwe. To właśnie tym paniom kierowana jest propozycja wieczorowej odzieży do karmienia piersią, a dokładniej mówiąc urokliwych sukienek, których projekt został wzbogacony o malutkie zameczki na wysokości biustu. W rezultacie, jednym ruchem dłoni kobieta ma dostęp do piersi i może nakarmić malca nie przerywając rozmów z bliskimi.

Wygodne, zapewniające dyskretne przystawienie malca do piersi, a przy tym uniwersalne. Sukienki do karmienia piersią to absolutne must ave w szafie każdej świeżo upieczonej mamy.

 

Lost Password