Easywalker – wózek spacerowy Disney by Mickey Ornamen

Dziecko

Wózek spacerowy Disney by Mickey Ornament, cenionej holenderskiej marki Easywalker, nawiązuje do słynnej, wszystkim znanej postaci z bajki jaką jest Myszka Mickey. To motyw ponadczasowy, lubiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Oferowana spacerówka jest niezwykle stylowa i komfortowa, z tego powodu została doceniona szczególnie przez europejskich rodziców o wysokich wymaganiach. Oryginalna licencja Disneya to gwarancja nabycia jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego wózka. Wysoka jakość wykonania oraz wykończenie z dbałością o detale sprawią, że jego użytkowanie będzie stanowiło przyjemność zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Istotne jest również to, że dostępne są liczne akcesoria do wózka, które można dodatkowo zakupić. Przykładowo można wskazać na folię przeciwdeszczową, parasol, moskitierę przeciw insektom, adapter do fotelików samochodowych, a nawet podstawkę do kubka.

Spacerówka jest bardzo lekka i to właśnie jej, tak zwana waga piórkowa – tylko 6,5 kg, stanowi bardzo duży atut wózka. Rodzice nie będą zmuszeni do wkładania dużego wysiłku w jej przenoszenie – waży ona niewiele, a do tego cechuje ją mobilność oraz intuicyjność użytkowania. Dodatkowo z istotnych zalet można wskazać łatwość rozkładania i składania oraz transportu, możliwość poruszania się po różnego rodzaju podłożu, nawet po wymagającym ukształtowaniu terenu.

Cechy wyróżniające wózek easywalker by disney:

– Można go wykorzystywać już od pierwszych dni niemowlaka, gdyż istnieje możliwość rozkładania siedziska do pozycji leżącej;

– Jest przeznaczony dla dzieci do wagi 20 kg;

– Spacerówkę wyposażono w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji, dodatkowo zabezpieczone przy ramionach – odpowiada to rygorystycznym europejskim standardom EN188.

– Siedzisko wózka można dowolnie regulować na czterech poziomach przy pomocy specjalnego uchwytu;

– Rodzic nieustannie może mieć dziecko na oku ze względu na wyposażenie wózka w okienko;

– Daszek stanowi odpowiednie zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, czyli głównie przed wiatrem, deszczem, ale również przed intensywnym słońcem.

– Uchwyty wózka obszyto skórą ekologiczną, łatwą w konserwacji i czyszczeniu. Siedzisko z łatwością można ściągać i prać – także w pralce automatycznej. Jest ono miękkie i wygodne, a do tego kompatybilne z fotelikami samochodowymi;

– Każde koło wyposażono w kuliste łożyska oraz amortyzatory, dzięki czemu jazda wózkiem przebiega płynnie, nawet mimo nierówności terenu. Można w prosty sposób zablokować koła spacerówki za pomocą hamulca umieszczonego z przodu – wystarczy jeden ruch nogi, aby tego dokonać, nie jest wymagane schylanie się;

– W podstawowym wyposażeniu wózka znajduje się kosz na zakupy do 5 kg, zatem dorośli nie będą zmuszeni do noszenia dodatkowych toreb;

Oferowany wózek to przede wszystkim wygoda użytkowania w korzystnej cenie. Przeznaczony dla każdego, kto ceni komfort i prostotę wykonania, z jednoczesnym zachowaniem wysokich norm jakościowych, gwarantujących poczucie bezpieczeństwa.

Lost Password