4 kg w tydzień! Szybkie odchudzanie działa cuda

Fitness

Ostatnio nie miałaś czasu wyskoczyć na fitness czy jadałaś w fast foodach? Figura nie wygląda już jak kiedyś? Spokojnie – nie wszystko stracone! Dzięki naszym sposobom schudniesz od 3-4 kilogramów w ciągu zaledwie tygodnia.

Dietetycy są przekonani, że szybkie odchudzanie ma wiele wad. Odchudzanie powinno trwać tygodniami, a nawet miesiącami. Od tej reguły są jednak wyjątki i w wyjątkowych sytuacjach można zastosować szybką kurację odchudzającą. Jedną z nich jest dieta kapuściana, dzięki której zgubisz nawet 4 kilogramy w ciągu tygodnia. W Polsce dieta ta znana jest dzięki byłemu prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu, który rzekomo stosował ją przed wyborami prezydenckimi.

Zapytacie czemu akurat dieta kapuściana? W czym kapusta jest lepsza od reszty warzyw czy owoców? Przede wszystkim dlatego, że kapusta ma bardzo mało kalorii, bo tylko 12 kcal na 100 g. Nie dość, że kapusta posiada dużo witamin i minerałów to najcenniejszy jest to błonnik, który przyspiesza metabolizm oraz zmniejsza apetyt.

Zasady diety kapuścianej:

  1. Ta kuracja jest dla Ciebie wyłącznie w sytuacji kiedy jesteś zdrowa. Szybka utrata masy ciała nie jest wskazana osobom cierpiącym na różne choroby.
  2. Nie stosuj tej diety dłużej niż 2 tygodnie. Optymalnie jest być na niej tylko tydzień, a następnie wrócić do zdrowych nawyków i właściwego, zróżnicowanego jedzenia.
  3. Uprawiaj jakiś sport, np. jazda na rowerze, pływanie, bieganie.
  4. Wyklucz z diety alkohol, napoje gazowane, sól, pieczywo, potrawy mączne.
  5. Jedz powoli. Szybkie jedzenie to prosta droga do przejedzenia.
  6. Pij dużo wody – minimum 1,5 litra.
  7. Jeśli poczujesz głód, to sięgnij po zupę kapuścianą. Pamiętaj, że im więcej kapusty zjesz tym szybciej zgubisz nadmiarowe kilogramy!

Po diecie jeśli chcesz utrzymać efekty odchudzania, musisz prowadzić zdrowy tryb życia i właściwie się odżywiać.

Lost Password